DOŚWIADCZONA KADRA

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą przyjaciół zakręconych na punkcie szeroko pojętego zdrowego stylu życia, a poznaliśmy się jeszcze na studiach na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Justyna i Kacper są absolwentami kierunku Fizjoterapia oraz licznych kursów z zakresu treningu personalnego, natomiast Adam jest dietetykiem i pasjonatem racjonalnego i zdrowego żywienia. Doświadczenie zdobywaliśmy na dziesiątkach szkoleń zarówno w Polsce, jak i za granicą. Praktykowaliśmy na wielu oddziałach szpitalnych, m.in. kardiologicznym, neurologicznym, ortopedycznym, dlatego wiemy, jak poradzić sobie w przypadku podopiecznych z różnymi chorobami towarzyszącymi. Z treningiem oraz tworzeniem planów żywieniowych również jesteśmy związani od dawna. Zaczęło się od pasji i samodzielnego zdobywania wiedzy w celu zaspokojenia ciekawości, a skończyło na pracy zawodowej w tych obszarach, co nas niezmiernie cieszy, gdyż uwielbiamy to i spełniamy się bardzo w tym, co robimy.

Na co dzień pracujemy razem w Studio Inspirowani Ruchem w Szczecinie, gdzie prowadzimy treningi personalne i medyczne, zajęcia ruchowe w małych grupach, przeprowadzamy konsultacje dietetyczne i układamy diety, a także proponujemy chwilę relaksu w postaci masażów. 

Uważamy, że właściwa dieta, a dokładniej jakość odżywiania oraz ruch są znakomitym środkiem zapobiegawczym dla wielu schorzeń i często mogą zagwarantować, że będziemy cieszyć się zdrowiem przez długie lata. Pamiętajcie, że ruch i dieta to nie tylko cel do utraty zbędnych kilogramów, ale również profilaktyka wielu chorób cywilizacyjnych, tj. cukrzyca czy nadciśnienie, które m.in. poprzez złe nawyki buduje się latami. Świadomość własnego ciała przekłada się również nierzadko na zwiększenie poziomu pewności siebie, co znacząco może przełożyć się na zwiększenie jakości życia, a prościej – aktywność fizyczna może być świetną odskocznią od codzienności lub sposobem na rozładowanie emocji, do czego na obozie będziemy się starali Was przekonać.

Poznaj nas!

MASZ PYTANIA?

Masz pytania dotyczące obozu? Chcesz dokonać zapisu? Skontaktuj się z nami, odpowiemy niezwłocznie.

Powiedz znajomym o naszym obozie!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp

PARTNERZY